Trakya bölge bayisi

Rainbow Rain-Life Su Arıtma

Rainbow Rain-Life Su Arıtma

Rain Life Su Arıtma, özel olarak tasarlanan 6+2 filtre sistemi sayesinde daha sağlıklı içme suyu tüketimi yapmanıza ve klasik damacana kullanımına göre 3 yıllık süreçte 30 kata kadar daha ekonomik bir tüketim avantajı elde etmenize olanak sunar. 

Daima en saf ve en sağlıklı suyu tüketmenize yardımcı olan Rain Life Su Arıtma, Türkiye koşulları baz alınarak özel olarak geliştirildi. İster evinizde ister iş yerinizde Rain Life teknolojisini kullanmanız için birçok neden var.

Detoks Filtreleme Sistemi

Rain Life Su Arıtma cihazında bulunan detoks filtreleme sistemi, insan vücudu için gerekli olan tüm mineralleri geri kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Detoks filtreleme sayesinde arıtılan su, metabolizmayı hızlandırır, vücuttaki toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve filtreleme tüplerindeki seramik kürelerin kızılötesi ışınlarla yaydığı FIR ile kan dolaşımını hızlandırır.

Ters Ozmos Teknolojisi

Şebeke suyunun güvenilir, içilebilir ve kaliteli olmasını sağlayan su arıtma teknolojisine verilen isimdir. Suyun molekül yapısına uygun bir filtrasyon özelliği sunan ters ozmos teknolojisi, yapılan araştırmalar sonucu en etkili ve en sağlıklı arıtma teknolojisi olarak nitelendirilmektedir.

ORP Teknolojisi

Oxidation Reduction Potential (ORP), arıtılmış suyun antioksidan özellikte olup olmadığının tespit edilmesi için Rain Life Su Arıtma sisteminde kullanılan bir ölçüdür. Arıtma sisteminde bulunan ORP sensörleri, suyun kalitesini kontrol eder ve her zaman sağlıklı bir içme suyu tüketilmesini sağlar.

Çapraz Akış Sistemi

Rain Life Su Arıtma cihazında bulunan sistemlerden birisi de çapraz akış sistemidir. Çalışan membradaki bir hattan arıtılmış sudan kalan artıklar tahliye edilirken; diğer hattan temiz su geçirilir ve suyun mineral oranı optimum seviyeye sabitlenir. İdeal mineral ve alkali değerlerine ulaşan su tankta toplanır. Buradan da detoks ve karbon filtrelerini geçerek suyun en kaliteli şekilde kullanılmasına imkan sunulur.

Talep Formu
Ürünler hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayın
+90 542 393 97 37