Trakya bölge bayisi

Rainbow Star

Rainbow Star

Rainbow Star kablosuz elektrikli süpürge, temizlik işlerinizi kolaylaştırmak için üstün özelliklere sahip bir dizi aparat ile birlikte sunulur. Üç farklı özel temizleme modu ile donatılmış olan Rainbow Star, evinizdeki çeşitli temizlik ihtiyaçlarınıza kolayca uyum sağlayabilir. Ayrıca Rainbow'un güçlü motoru yüksek performans sunar, inatçı toz ve kalıntıları zahmetsizce temizlemenize yardımcı olur.

Üç Farklı Hız Kontrolü

Rainbow Star şarjlı elektrikli süpürge, temizlik görevlerinize göre emme kapasitesini düzenlemenize yardımcı olacak üç farklı temizleme/hız (yüksek, orta, düşük) moduna sahiptir. Düşük hızda minimum 45 dakika, orta hızda minimum 25 dakika ve yüksek hızda minimum 10 dakika çalışma süresi sunmaktadır.

Zengin Aparat Çeşitliliği

Temizlik işlerinizde daha pratik, daha hızlı ve daha verimli bir performans için birçok farklı aparat ile birlikte sunulmaktadır. Kıl fırçası, halı fırçalı motorlu rulo fırça, 3'ü 1 arada paspas seti, koltuk aparatı ve yatak fırçası tüm temizlik görevlerini zahmetsizce gerçekleştirmenizi sağlar.

Sağlam Batarya Güç Sistemi

Güçlü pillerle donatılmış olan Rainbow Star şarjlı elektrikli süpürge, tam dolu şarj ile tüm ev temizlik ihtiyaçlarınızı tek seferde gidermenize olanak tanır. Batarya kapasitesi 2.200 mAh'dir ve şarja takıldığında 4-5 saat içerisinde tam dolu konuma gelmektedir.

Güçlü Motor Teknolojisi

Rainbow Star'ın güçlü motoru ile halılardan ve döşemelerden inatçı kirleri çıkarmak son derece kolay ve zahmetsiz. Derin temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için 350W’lık bir nominal güç değerine sahiptir.

Çok Yönlü Kullanım

Çok yönlü olacak şekilde dizayn edilen Rainbow Star, elde taşınmayı kolaylaştıran birden çok fonksiyonla birlikte gelir. Şarjlı süpürgenizi; perdelerinizi, kanepelerinizi, yataklarınızı ve farklı tür mobilya ve eşyalarınızı temizlemek için kullanabilirsiniz.

Üstün Makine Filtrasyonu

Rainbow Star'da yer alan üstün makine filtrasyon sistemi, neredeyse 0,3 mikron boyutlu havadaki partikülleri %99,97 oranında yakalar. Toz parçacıkları içermeyen temiz havayı dışarı atarak, ortamın havasını tazeler. 

Düşük Gürültülü Çalışma 

Titreşimleri emerek gürültüyü azaltmak için tasarlanan bu elektrikli süpürge, ailenizi uyandırmadan temizlik işleminize günün erken saatlerinde başlamanıza olanak tanır.

Talep Formu
Ürünler hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizi arayın
+90 542 393 97 37